Новини Нерубайської сільської ради

16 Листопада, 2021 р., 11:10
На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.
09 Листопада, 2021 р., 17:12
Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва! Високо ціную ваш вагомий внесок у культурний розвиток нашої громади. Без вашої підтримки та розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності та творчої думки неможливі гарні та приємні зміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну громаду, примножуєте їх успіхи та досягнення. Щиро дякую кожному із вас, за невтомну працю, за збереження і примноження джерел духовності, правди та краси. Бажаю вам творчого ентузіазму, незгасного прагнення радувати та дивувати людей оригінальними ідеями на ниві культури, а у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та добробут. Зі святом!