Новини Нерубайської сільської ради

17 Грудня, 2021 р., 15:27
17 грудня в рамках проєкту DECIDE на базі Нерубайського НВК школи-гімназії досвідченими тренерами Гудь Світланою та Сергійчуком Сергієм проведений тренінг з підготовки проєктів учнівських команд. Загалом у заході взяло участь більше 30 осіб. Учасниками стали також начальник Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайськоі сільської ради Гапоненко Л.Ф. та заступник сільського голови Грінчук О.П. . Учнівську команду нашого закладу гідно представляли Лаврук Владислав (11 клас), Колесніков В’ячеслав (10 клас), Мельник Юлія (10 клас), Дімітрова Дар’я (9 клас) та Тернавська Марія (9 клас).
15 Грудня, 2021 р., 10:43
Нерубайська сільська рада підготувала різдвяний подарунок для всіх мешканців громади - підземну резиденцію Святого Миколая! Увага! Святковий захід є безкоштовним для відвідувачів за умови дотримання всіх карантинних норм (маски!)  Хай ваші свята будуть радісними!