Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на посади керівників закладів культури клубного типу Нерубайської сільської ради, Одеської області (28.05.2021)

1. Документи Дідур В.В. претендента на посаду директора Нерубайського сільського Будинку культури Нерубайської сільської ради (01.07.2021)

2. Документи Сербіної Н.В. претендента на посаду директора Холоднобалківського сільського Будинку культури Нерубайської сільської ради (01.07.2021)

3. Документи Бушан Т.С. претендента на посаду завідувача Великобалківського сільського клубу Нерубайської сільської ради (01.07.2021)

4. Документи Буграк Л.М. претендента на посаду завідувача Алтестівського сільського клубу Нерубайської сільської ради (01.07.2021)

Протокол №2 Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури клубного типу Нерубайської сільської ради (09.07.2021р.)

Відео засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників закладів культури клубного типу Нерубайської сільської ради від 09.07.2021р.