07 Липня, 2022 р., 17:21
УВАГА !!! ПІДСУМКИ ОНЛАЙН-ВІКТОРИНИ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ ВІДДІЛУ МОЛОДІ ТА СПОРТУ УПРАВЛІННЯ ОКМСТ НЕРУБАЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: 10 БАЛІВ ОТРИМАЛИ - УНГАРОВА ВАРВАРА ТА БАБЕЛЮК ДМИТРО; 9 БАЛІВ - ЩЕРБІНА КІРА, РИБАК РОСТИСЛАВ, УСЕНКО ВІКТОР.  Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам онлайн-вікторини за активність. В якості бонусу, всі переможці отримають додаткові призи - настільні ігри. Загальний протокол ( таблиця) результатів додається ( див.на фото). Отримати призи можна у відділі молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради за адресою: с.Нерубайське, площа Партизан,8 (бувша амбулаторія) у будь-який зручний час з понеділка по п'ятницю ( з 9.00. до 16.00). Додатково переможці онлайн - вікторини отримають повідомлення про перемогу на мобільний телефон.  З повагою, начальник відділу молоді та спорту управління ОКМСТ Нерубайської сільської ради Вівсюк Олена.