ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ НЕРУБАЙСЬКОЇ ГРОМАДИ ВІД БО “БФ “ВОСТОК - СОС”

Дата: 22.09.2022 15:05

З перших днів війни та на поточний час, Нерубайська територіальна громада, виходячи зі своїх можливостей, активно долучилась до процесу прийняття внутрішньо переміщених осіб, які постраждали від бойових дій.

Нерубайський сільський голова Олег Мишаглі від імені Нерубайської сільської ради та жителів Нерубайської сільської територіальної громади висловлює ГЛИБОКУ ПОДЯКУ та ПОВАГУ до БО “БФ “Восток - СОС” за надання гуманітарної допомоги, а саме: 200 якісних укомплектованих наборів з продуктів харчування та засобів гігієни для внутрішньо переміщених осіб.

В тяжкі та сумні години ця допомога вкрай необхідна та має ВЕЛИКЕ значення, наповнює серця оптимізмом та вірою у майбутнє країни. Ваша справа – обєднує людей та надає їм надію!

Дякуємо за допомогу! Та сподіваємось на подальшу співпрацю!