15 вересня відбулось засідання виконавчого комітету Нерубайської сільської ради

Дата: 16.09.2022 11:05

Фото без опису

15 вересня 2022 року під головуванням Нерубайського сільського голови Олега МИШАГЛІ відбулось чергове засідання виконавчого комітету Нерубайської сільської ради.
На засіданні були розглянуті важливі питання соціального захисту населення (надання матеріальної допомоги) Нерубайської сільської територіальної громади, внесення необхідних змін до бюджету Нерубайської сільської територіальної громади тощо.
Членами виконавчого комітету були підтримані пропозиції, що стосуються низки питань житлово-комунального господарства (закупівля матеріалів для ремонту водопровідної мережі, будівельних матеріалів, інвентарю та інструментів для проведення ремонтних робіт господарським способом та ін.).
Також внесено зміни до Програми «Здоров'я населення Нерубайської сільської територіальної громади на 2021-2022 роки».
На завершення засідання виконавчого комітету були розглянуті ряд заяв громадян щодо реалізації ними прав на власні об’єкти нерухомого майна.