#деньфізичноїкультуритаспорту 2022

Дата: 14.09.2022 12:20

Фото без описуВ суботу 10 вересня 2022 року Нерубайська громада відзначила день фізичної культури та спорту України великою спортивною родиною. Захід пройшов за підтримки Нерубайського сільського голови Олега Мишаглі, а організатором виступило Управління освіти,культури, молоді,спорту та туризму Нерубайської сільської ради. З 10.00. до 14.00 години гості та мешканці громади мали можливість обрати для себе цікавий активний відпочинок, або вболівати за рідних та друзів на змаганнях. Програма спортивного заходу складалась з майстер класів, різноманітних спортивно-розважальних конкурсів та локацій,частування смачною козацькою кашею та відкритого турніру з самбо та дзюдо. Висловлюємо подяку всім співорганізаторам та відповідальним на локаціях: Василю Ковалю за ідеї, спортивний інвентар, локації з метання ножів та топорів, веселі спортивні конкурси та гарний настрій; Олександру Овсюку за теплий прийом, частування кашею та підготовку території музею; Черненькому Юрію та Фоменкову Федору Миколайовичу за проведення турніру з самбо та дзюдо; Чумаченко Юрію за майстер клас з гирями та роботу локації; Віктору Михайловичу Квасевичу за локацію з перетягування линви ( канату); Попову Борису Семеновичу за локацію з шахів та шашок; Кошику Дмитру за роботу локації "Веселий футбол", Демченко Дмитру за роботу на локації стрільба з луку, Вівсюку Юрію - локація з турніком; Лавриненко Олександру - локація з армрестлінгу, Демченко Вадиму - локація "Крейзі байк"; Васильєвій Олександрі за чудовий виступ спортивно-хореографічної студії " Блек енд Вайт"; Дідуру В'ячеславу за музичне оформлення заходу; Мішенькіній Ользі за майстер клас з фітнесу; Бушан Тетяні за проведення майстер класу з зумби та як ведучій заходу; Празднікову Юрію за майстер клас з фрізбі, Богомолову Дмитру за висвітлення заходу в ЗМІ , Філатенковій Анастасії та Гордієнко Ірині за чудові подарунки для учасників заходу, Гапоненко Лілії Федорівні за всебічну підтримку та координацію роботи відділів управління. Дякуємо дітям та батькам за активну участь та створення неймовірно приємної атмосфери заходу.

Деталі за посиланням: https://www.facebook.com/molodsportng/posts/pfbid033u5zgBDnmhfoKUGALMSPU29D6UJ8JZFwj3JF6Kx8cLaQTnzB13Bz6KFVS821yHjTl