Всеукраїнська акція "Молодь проти війни"

Дата: 18.08.2022 10:38

Фото без описуЦьогоріч цінність незалежності нашої держави стала ще вищою для українців та набула значущості для всього світу. З моменту повномасштабного вторгнення загарбників в Україну в усього народу на меті лише одне – наша перемога. Для її наближення кожен робить певний внесок на різних фронтах. Зокрема молодь локомотив розвитку суспільства – активно долучається до волонтерства, захищає нашу державу на передовій, висвітлює події та підтримує патріотичний настрій за допомогою мистецтва.
З метою висловити протест війні росії проти України, в рамках рубрики «Молодь проти війни» та відзначення 31-ї річниці Дня Незалежності України відділ сім’ї та молоді виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області ініціює всеукраїнську акцію «Молодь проти війни». Щоб долучитися до акції учасникам необхідно записати музичний відео-кліп на пісню «Ми з України» (прикладом є оригінал: https://www.youtube.com/watch?v=07u4hRE1djA), опублікувати його у соціальних мережах24 серпня 2022 року з хештегом #молодьпротивійни та надіслати відео на ел. пошту vsm_bmr@ukr.net. Вік учасників: 14-35 років.