Переможниця конкурсу малюнків "Разом до перемоги!" Харитонова Надія підтримує Збройні сили України

Дата: 27.07.2022 17:22

Фото без опису

Відділ освіти Управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Нерубайської сільської ради, щиро дякує Харитоновій Надії учениці Великобалківської гімназії Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області за моральну підтримку наших захисників у цей непростий час.

Надія Харитонова підготувала та надіслала патріотичні малюнки воїнам ЗСУ. Малюнки, які нагадують, яка у нас гарна ненька Україна, яка вона мальовнича, квітуча та сильна.

Усі вихованці Нерубайської територіальної громади зичать воїнам ЗСУ міцного здоров’я, терпіння та скорішого повернення до своїх домівок з перемогою!

Фото без опису