Проект порядку денного сесії 22.04.2021

Дата: 13.04.2021 17:05

Порядок денний (ПРОЄКТ) сесії восьмого скликання Нерубайської сільської ради від 22 квітня 2021 року, яка відбудеться о 17 год. в сесійній залі Нерубайської сільської ради

1

Про відмову від першочергового права купівлі земельних ділянок для ведення садівництва, ведення особистого селянського господарства.

Доповідач:начальник Відділу з питань економічного розвитку, інвестиції, земельних відносин, екології та природних ресурсів Дімітрашко О.В.

2

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель

Доповідач: начальник Відділу з питань економічного розвитку, інвестиції, земельних відносин, екології та природних ресурсів Дімітрашко О.В.

3

Про прийняття до комунальної власності Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області будівлі амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: Одеська область, Одеський район,с. Нерубайське,вул. Центральна,1-т.

4

Про затвердження переліку земельних ділянок, право оренди яких виставляється на земельні торги окремим лотом у 2021 році .

5

Про затвердження Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Нерубайської сільської ради на 2021-2023 роки

6

Про затвердження Програми екологічного розвитку Нерубайської сільської ради на 2021-2023 роки

7

Про організацію роботи з розроблення містобудівної документації – генеральних планів та планів зонування територій с. Холодна Балка та с. Алтестове Нерубайської сільської ради Одеської області

8

Про внесення змін до рішення сільської ради №48-VІІІ “Про організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Нерубайської сільської ради

Доповідач:начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Гапоненко Л.Ф.

9

Про внесення змін до рішення №15-VІІІ від 21 грудня 2020 року “Про затвердження структури та штатної чисельності Нерубайської сільської ради Одеського району Одеської області на 2021 рік»

Доповідач:спеціаліст І категорії по роботі з персоналом Лосицька О.В.

10

Про виконання бюджету Нерубайської сільської ради за І квартал 2021 року

Доповідач: начальник фінансового управління Нерубайської сільської ради сільської ради Кривенко Анна Сергіївна

11

Про внесення змін і доповнення до рішення Нерубайської сільської ради “Про бюджет Нерубайської сільської ради на 2021 рік”

12

Про продовження терміну дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та надання згоди на розміщення тимчасових споруд на території Нерубайської сільської ради

Доповідач голова постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів Підопригора Є.М.

13

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, індивідуального дачного будівництва, індивідуального гаражного будівництва, на Нерубайської сільської ради , зміна цільового призначення на Нерубайської сільської ради

Доповідач:голова постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, екології, раціонального використання природних ресурсів Підопригора Є.М.

14

Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки), ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, дачного будівництва, індивідуального гаражного будівництва, передачу в оренду громадянам

15

Про надання згоди розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилих будинків, господарських будівель і споруд ( присадибні ділянки), передачу в оренду земельних ділянок на території Нерубайської сільської ради Біляївського району Одеської області

16

Про передачу комунального майна Нерубайської сільської ради в господарське відання КП «Благоустрій» нежитлових приміщень.

Доповідач: заступник сільського голови з соціально-економічних питань, розвитку інфраструктури та житлово-комунального господаоства Гринчук О.П.

17

Про затвердження Програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян, які проживають на території Нерубайської сільської ради, на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом на 2021-2025 роки

Доповідач:керуючий справами Нерубайської ради Байдак В.В.

18

Про створення тимчасової контрольної комісії сільської ради з питань впорядкування місць торгівлі та зовнішньої реклами, проведення перевірки та створення аналітичних реєстрів обліку місць торгівлі (у т.ч. зупиночних комплексів), розроблення механізму та презинтації шляхів їх реалізації щодо оренди твердого покриття на ринкох громади, надання рекомендації щодо доцільності створення Управління торгівлі у складі виконавчих органів Нерубайської сільської ради.

Доповідач:голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестицій, агрпромислового розвитку, підпрємництва, транспорту та зв'язку, інформатизації Печений А.Г.

Про створення тимчасової контрольної комісії сільської ради з питань взаємодії Нерубайської сільської ради та перевізників, проведення перевірки щодо дотримання перевізниками стандартів якості надання послуг з перевезення, розроблення проектів змін до маршрутів громадського транспорту з урахуванням побажань громадян