29 Листопада, 2023 р., 16:34
Учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Нерубайської сільської ради прийняли участь у конкурсі. Всього 34 учні, це найкращі наші знавці з української мови, саме вони приймали участь у конкурсі. Найкращі учні-переможці будуть мати змогу продовжувати змагання у наступних етапах Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Дякуємо усім учасникам та вчителям за інтерес та небайдужість до конкурсів Міжнародного значення. Дякуємо ЗСУ за можливість змагатися.
20 Вересня, 2023 р., 12:48
У рамках реалізації пілотного проекту "Спеціаліст з безпеки в освітньому середовищі" на виконання спільних заходів безпеки в освітньому середовищі та у рамках проведення "Тижня безпеки" на території Нерубайської сільської ради, 19 вересня 2023 року спеціалістом безпеки освітнього середовища Романом Ліщенко та інспектором сектору ювенальної превенції Маргаритою Атаманюк у Холоднобалківському ліцею №3, було проведено урок безпеки. Головною темою цього заходу - "знай та вивчай правила дорожнього руху" та основні правила евакуації та поведінка у під час знаходження в укритті. Діти мали змогу ознайомитися з дорожніми знаками, життєвими ситуаціями які трапляються на дорозі, як не допустити цих ситуацій, як діяти у разі виникнення таких ситуаціях. Також було наголошено про необхідність дотримання правил дорожнього руху та відповідальність за їх порушення, адже безпека починається з себе!!! Також діти мали змогу власноруч увімкнути сирени, посидіти за кермом поліцейського авто, спробувати себе у ролі поліцейського. Заняття відбулися за підтримки керівництва Управління освіти, директора ліцею Ракицька Надія, та спеціаліста з безпеки Романа Ліщенка.